.

.

Лументо Машки Дуксери Дуксер Со Цврста Боја Дуксери Со Врвки Со Обична Качулка Врвови Со Долги Ракави Пуловер Црна М

Лументо Машки Дуксери Дуксер Со Цврста Боја Дуксери Со Врвки Со Обична Качулка Врвови Со Долги Ракави Пуловер Црна М

DEN 3.33
Достапност

Машките дуксери со долги ракави дизајнирани со секојдневен стил,лесни за носење со фармерки или џогери за пријатен трендовски изглед.Содржина на пакетот : 1 Х Мажи Совети За Дуксери : 1. Пуловерот за машки дуксери изработен од еластична и мека лесна ткаенина,е врвен дуксер што прави да се чувствувате добро за кожата. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. (Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил-Машки Дуксер Со Врвки, Обични Врвови Со Цврста Боја, Дуксери со Пуловер Со Туника со Долги Ракави.Опис : Пол : Мажи Човек, Машки, Господа Стил : Мажи Дуксери Дуксер, Пуловер Со Качулка Со Долги Ракави, Дуксери Со Врвки Тип На Шема : Еднобојна, Качулка, Врвка За Влечење Тантела Тантела : Армиска Зелена, Темносина, Каки, Сива, Црна Големина : С, М, Л, XL, 2 XL, 3 XLMaterial : 95% Полиестер, 5% спандекснеклин : Должина На Качулка : Должина На Колковите Должина На Ракавот : Долги Ракави Сезона : umn Fall, Зима Карактеристики : 1. Дружете се во удобност и стил,есенските тимови погодни за секојдневниот живот,работа,дружење,трчање и повеќе прилики. Модни есенски дуксери за мажи кои имаат цврста боја,пуловер со врвка, качулка, со врвка напред. Овој Секојдневен Дуксер Оди Совршено За Пролет, Aut и Зима.

R

Комплементите на стоката