.

.

Глави со меур со лиценциран од Дизни, ликовите може да се разликуваат

Глави со меур со лиценциран од Дизни, ликовите може да се разликуваат

DEN 150.72
Достапност

Секоја глава на меурчиња со стапче има забавно, светло боја шише и стапче, а капачето е извајано за да изгледа како омилен лик на сите. Главите на меурчињата на мали деца АД со стапче се совршен начин за целото семејство да ужива во игра на отворено. Бранете го стапчето низ воздухот за поголеми меурчиња или да се разнесе низ стапче за да создадете тони помали меури. Опсег на возраст : 3 години и нагоре. Удар тони меурчиња. 8 меурчиња со течности со стапче со стапче. Карактерите може да се разликуваат.

R

Комплементите на стоката