.

.

Женски Висок Половината Костим За Капење Бикини Дното Танкини Дното Пливање Шорцеви

Женски Висок Половината Костим За Капење Бикини Дното Танкини Дното Пливање Шорцеви

DEN 2.67
Достапност

Моден дизајн, 100% Сосема Нов, квалитетен!Тој е прилично удобен и Убав и квалитетен материјал : Полиестер+Спандекс Бои : како што е прикажано : S / M / L / XL / 2 XL Се Однесуваат САМО НА Табелата Со Големини ЗА попрецизно поставување бидејќи табелата со големини на пазарот не обезбедува точни мерења ве Молиме имајте предвид дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот.Ве молиме имајте предвид, оваа точка бродови од меѓународен продавач. Очекуваната испорака е 10-15 дена. Материјал : Полиестер+Спандекс. Повод : плажа, летен одмор, одмор, секојдневен, дневен, шопинг итн. Тип На Шема : Цветни. Висок струк. Пакет : 1 Х панталони За Костими за Капење.

R

Комплементите на стоката