.

.

Жените Пеперутка Цветни Печати Краток Ракав Круг Вратот Маица

Жените Пеперутка Цветни Печати Краток Ракав Круг Вратот Маица

DEN 3.00
Достапност

Добредојдовте во нашата продавница, НИЕ сме TWZH ДОО, посакувам да имате убав шопинг.Оваа ставка е изработена од висококвалитетна Ткаенина Од Мешавина Од Полиестер, ткаенината е супер мека, пријателска за кожата, здрава, одличен квалитет и нема да се намалува или менува по миењето. Тоа е совршена женска Маица за спарување со шорцеви, панталони или здолништа за лето.Забелешка : 1. Ве молиме погледнете ја нашата табела со слики со големина пред да нарачате.2. Поради аголот на снимање и кроењето, може да има мала разлика во положбата на бојата и моделот помеѓу производот и прикажаната слика. Материјал : Удобна И Мека Ткаенина Од Мешавина Од Полиестер. Ткаенината е удобна за носење, погодна за додавање во вашата гардероба речиси секоја сезона и ви носи супер пријатен допир на кожата. Карактеристики : Цветен Принт На Пеперутка, Краток Ракав, Тркалезен Врат, Лето, Пуловер, Лабаво Вклопување. Големина : Ве Молиме изберете од асортиман На Мали (И), Средни(М), Големи(Л), Екстра Големи(XL), Двојно Екстра Големи(2 XL) и Тројно Екстра Големи(3 XL). За повеќе убави и достапни предмети, ве молиме пребарувајте или кликнете на брендот "КАФОПЕХ". Бои : ве Молиме изберете од раса На Виолетова, Црвена Вино и Црна Боја. Сите тие се совршени и имаат убаво удобно меко чувство за нив. Погоден за сите прилики, состаноци и шопинг или работа. Стил : Обична Маица За Жени. Доколку има какви било информации или совети што сакате да ги консултирате или понудите, ве молиме контактирајте не, со задоволство ќе ви помогнеме.

R

Комплементите на стоката