.

.

Кошули За Жени Лето Нова Женска Вертикална Лента Постепена Промена Голема Маица Со Кратки Ракави Женско Вино ХХХХЛ

Кошули За Жени Лето Нова Женска Вертикална Лента Постепена Промена Голема Маица Со Кратки Ракави Женско Вино ХХХХЛ

DEN 2.00
Достапност

Летна Нова Женска Вертикална Лента Постепено Менувајте Големи Маици Со Кратки Ракави .Материјал : 80% Полиестер,10% спандекс,10% Памучни Бои : Розова,Вино,Сина,Светло Сина,Морнарица,Светло Сива,Беж,Зеленило : XL,XXL,XXXL,XXXXLS Должина На Ракавот : Кратко Деколте На Ракавот : V Шема На Вратот : Печатена Дебелина : Thin Style : Слободно Време,Боемски, Ретро, европска сезона : Пролет, Летна пригода : семејство, одмор, вработување, Вклучен Пакет За Патувања : 1 Компјутерска Женска Блуза. Вистинскиот Објект Може Да Постои Малку Бои Разлики Во Споредба Со Сликите Како Што Се Прикажуваат Различни Компјутери.Може Да Има Рачна Грешка од 1-3 см.Обезбедете висококвалитетен производ и најдобра услуга за клиенти, доколку имате какви било проблеми, не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе се потрудиме да ви помогнеме. Основниот дизајн додава слатко чувство за стил на овој едноставен врв, трендовски и ласкав. Класична кошула за жени.

R

Комплементите на стоката