.

.

Турили Женски Кошули Со Долги Ракави Женски Цврсти В-Вратот Лента Четкана Дното Цврсто Копче Маица Врвот

Турили Женски Кошули Со Долги Ракави Женски Цврсти В-Вратот Лента Четкана Дното Цврсто Копче Маица Врвот

DEN 319.84
Достапност

Женски Цврст V-Вратот Лента Четкани Дното Цврсто Копче Маица Topfeartes : 1.It изработен е од материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење. 2.Многу кул за носење многу ново за изгледот. 3.Удобно и пријатно, може да ја носи личноста дома или на работа. 4.Овој Лесен, блузи е совршен за Оние Удобни денови! 5.Продолжете да се подобрувате за да ја направите вашата облека поудобна. Информации за производот : Сезона : Четири Сезони.Пол : Жени.Повод : Дома, Секојдневно.Материјал : Полиестер.Стил : Секојдневен,Моден.Должина На Ракавот : Долг Ракав.Одговара : Одговара на големината.Дебелина : Стандард.Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува.Што добивате : 1пц Жени врвна големина : С Големина. : Мали сад т : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 95см/37.40" Ракав : 61см/24.02 "Должина : 67см/26.38". Големина : М Големина. : СРЕДНИ сад т : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 100см/39.37 "Ракав : 62см/24.41 " Должина : 68см/26.77". Големина : Л Големина. : Големи сад т : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 105см/41.34 "Ракав : 63см/24.80 " Должина : 69см/27.17". Големина : XL Големина. : Х-Големи сад т : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 113см/44.49 "Ракав : 64см/25.20 " Должина : 70см/27.56" . Големина : XXL Големина. : XX-Големи САД t : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 121cm/47.64 "Ракав : 68cm/26.77" Должина : 71cm/27.95 " Турили Женски Кошули Долги Ракави Женски Цврсти V-Вратот Лента Четкани Дното Цврсто Копче Маица Врвот. Турили Женски Кошули Долг Ракав. Жените Дозвола Под 1 10. Женска Облека Плус Големина Лабава. Препорака за мерење : ве Молиме проверете ја табелата со големини прикачена на сликата наместо табелата со големини за да обезбедите точна големина. Грешка од 2-3 см може да се појави поради рачно мерење.

R

Комплементите на стоката