.

.

Удобна облека за удобност, цврста долга ракав лажичка за вратот на вратот

Удобна облека за удобност, цврста долга ракав лажичка за вратот на вратот

DEN 3.33
Достапност

Нашиот цврст врвен врат на вратот со долги ракави е од суштинско значење за секоја гардероба. Овие слоеви со маици со долг ракав убаво и се достапни во шест мора да имаат цврсти бои. Опремениот, но удобен стил, му дава на овој врв полиран изглед што може да се носи сам или слоевит., R0132075 направен во САД направено во САД 24/7 удобност облека, солидна долга ракав со долги ракави.

R

Комплементите на стоката