.

.

&О Унисе Гроздобер Облека-Обоена Маица Големина ДО 3XL

&О Унисе Гроздобер Облека-Обоена Маица Големина ДО 3XL

DEN 272.00
Достапност

М&О Унисекс Гроздобер Облека-Боја Маица Големина ДО 3 XL-4.8 мл./yd2 (САД) 8.1 мл./Ld (CA) 100% ringspun памук. Помека облека обоена ткаенина. Само-ткаенина вратот и рамената. Ракав со двојна игла и долни рабови. УСМКА Во согласност. М&О Унисекс Гроздобер Облека-Боја Маица Големина ДО 3 XL-4.8 мл./yd2 (САД) 8.1 мл./Ld (CA) 100% ringspun памук. Помека облека обоена ткаенина. Само-ткаенина вратот и рамената. Ракав со двојна игла и долни рабови. УСМКА Во согласност. Достапни во широк спектар на бои за да ја комплиментираат секоја гардероба, овие маици обезбедуваат совршено вклопување и меко чувство од суштинско значење за секојдневно носење. Совршен за сите активности на отворено, како што се крстарење, трчање, возење велосипед, качување, пешачење, патување, авантури на отворено, кампување и пешачење. Исто така одлично за секојдневно носење и вежбање. Маиците се погодни за вежбање, трчање, теретана, кошарка, возење велосипед, тренинг, облека на плажа или дома. Совршена за теретана или само за лежење, нашата активна облека вклучува маици, потење, хеланки и многу повеќе. Значи, ако сакате сето тоа—удобност, вклопување и стил—верувајте ни да испорачаме. Суштинската Маица е основна што ќе сакате да ја додадете во вашата гардероба. Маиците се суштински слој, и овој ќе ја задржи својата боја и формата! се одликува со удобна форма памук со навестување на истегнување што ја држи својата форма измијте после миење. Ќе бидете изненадени од тоа колку начини ќе ги носите.

R

Комплементите на стоката