.

.

Awенски женски атлетиви со долг ракав јога мета

Awенски женски атлетиви со долг ракав јога мета

DEN 0.67
Достапност

Пронајдете ја вашата крајна удобност облечена во овој врв на јога со долг ракав во Avia. Со детали за вратот на лажичката и деталите на грбот, ова е совршен врв за времето поминато во и надвор од студиото. Флајлинг вклопувањето секогаш ќе ве натера да се чувствувате пријатно и самоуверено каде и да се упатувате. Rayon/Spandex. Дизајн на задната лента. Долги ракави. Лажички врат. Палецот-дупки.

R

Комплементите на стоката