.

.

Те Гледам Модни Жени Секојдневен Лабав Кружен Врат Краток Ракав Денот На Свети Патрик Печати Маица Блузи Портокал

Те Гледам Модни Жени Секојдневен Лабав Кружен Врат Краток Ракав Денот На Свети Патрик Печати Маица Блузи Портокал

DEN 3.00
Достапност

Мода Жени Повик Лабава Круг Вратот Краток Ракав Денот На Свети Патрик Печати Маица Блузи. Денот На Патрик Женски Симпатична Печатени Краток Ракав Круг Вратот Пред Рамо Ретро Краток Ракав Лето Лабава Кошула Топфеатура : 1. Материјал : Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив за секојдневно носење, изработен од мека полиестерска ткаенина, лесен и удобен, плакар, лесен за ставање и соблекување, удобен за носење цел ден.2. Прилика : овој производ е многу погоден за работа и секојдневна облека. Ова е толку случајно, можеби ќе ви треба дополнително покритие! Достапен е во различни цврсти бои за да одговараат на вашиот личен стил.3. Одличен подарок, погоден за лето, одмор, патување, секојдневен живот, забава, клуб насекаде 4. Измијте во ладна вода, големината нема да се промени многу, доколку имате какви било прашања при изборот, ве молиме консултирајте се5. Може да има мала разлика во бојата помеѓу различните монитори, ве молиме не им пречи информации за производот : Пол : Женска Пригода : Секојдневен, Материјал : 95% Полиестер, 5% Спандекспатер Тип : Стил На Печатење : слободно време : редовно вклопување : Точно на големината дебелина : стандарден метод на перење : рачно миење во ладна вода, закачување или сушење на линија Што Добивате : 1 женски Top Size USUKEUBust Sleeve Shoulder Lengths463496cm/37.80"17.5 cm/6.89"44cm/17.32"63cm/24.80"M6836100cm/39.37"18cm/7.09"45cm/17.72"65cm/25.59"L81038104cm/40.94"18.5 cm/7.28"46cm/18.11"67cm/26.38"XL101240108cm/42.52"19cm/7.48"47cm/18.50"69cm/27.17"XXL121442114cm/44.88"20cm/7.87"48cm/18.90"71cm/27.95"XXXL141644118cm/46.46"21cm/8.27"49cm/19.29"73cm/28.74" Модерен Дизајн : стилски дизајн што ќе направи да изгледате попривлечно. Прекрасни Моди : погоден е за многу прилики. Мек И Издржлив Материјал : изработен е од висококвалитетни материјали, издржлив за секојдневно носење!. Добар Подарок : ова е одличен подарок за вашите пријатели или за себе.

R

Комплементите на стоката