.

.

врвови за туника со долги ракави за жени, Женски Кошули Со Долги Ракави Со Долги Ракави Плетете Тенок Вграден Навој За Завртки Обични Врвови За Маици Фрагарн

врвови за туника со долги ракави за жени, Женски Кошули Со Долги Ракави Со Долги Ракави Плетете Тенок Вграден Навој За Завртки

DEN 243.04
Достапност

Измијте со ладна вода, големината нема да се промени многу, доколку имате какви било прашања при изборот, добредојдовте на консултација5.65"Shoulder : 34cm/13. €Избрана цветни печатени, копчиња, плисирани, полите на лажичката, вратот на екипажот,без ракави, секојдневен стил, опуштено вклопување.01"Sleeve : 57cm/22.60"Length : 53cm/20.87"Size : LBust : 74-88cm/29.07"Sleeve : 54cm/21.Женски Кошули Со Долги Ракави Со Долги Ракави Плетете Тенок Вграден Навој За Завртки Обичен Слој Маички Со Врвови Опис1.65"Sleeve : 55cm/21., тоа е најдобриот избор за подароци4.43"Sleeve : 56cm/22.65"Size : XXLBust : 82-94cm/32.

R

Комплементите на стоката