.

.

RealSize Graphic Tee на V-вратот со кратки ракави, големини XS-3XL

RealSize Graphic Tee на V-вратот со кратки ракави, големини XS-3XL

DEN 231.04
Достапност

Надградете го вашиот обичен изглед со овој краток ракав од Real Size. Изработена во ткаенина од памук Jerseyерси, оваа мета нуди дишење и мек допир за да ве одржува удобно во текот на денот. Носете го ова соло со пар фармерки или поставете го под вашата омилена јакна за брз, стилски изглед. Силуетата со должина на колкот ви овозможува избор да ја вметнете или надвор во зависност од вашата облека од денот. Материјал : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. Fit : Modern. Деколте : V-врат. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Кратко. Ockебови : Ништо. Карактеристики : 26,5 ”предна должина; Графички принт од предната страна. Teенски V-врат од вратот од Real Size.

R

Комплементите на стоката