.

.

Национален Ден На Девојката За Жени И Девојки - Маица За Денот На Девојката

Национален Ден На Девојката За Жени И Девојки - Маица За Денот На Девојката

DEN 175.52
Достапност

Мека и Удобна : Уживајте во целодневната удобност со нашата мека и еластична ткаенина, совршена за секојдневно носење, дома, патувања и фитнес активности. Графички Дизајн : Издвоите во стил со нашите женски врвови кој уникатен и око-фаќање на графика. Со својот модерен графички дизајн, мека ткаенина и одлично вклопување, тој е разноврсен избор за секоја пригода. Лесна Нега и Одржување : Едноставно измијте со рака или машина, избегнувајте предолго натопување и не избелувајте.In резиме, нашата женска стандардна маичка со кратки ракави нуди совршена комбинација на удобност, стил и практичност. Направете го главен во вашата гардероба; маичката совршено се комбинира со фармерки, шорцеви, хеланки и многу повеќе. Едноставниот, но практичен дизајн го прави одлична опција за секојдневна облека, но може да се облече и за ноќно излегување.Воведување на нашата женска стандардна маица со кратки ракави, совршена за секојдневно носење, лежење дома, патување и вежбање. Разновидни и Стилски : нашите женски маици доаѓаат во ласкаво и разноврсно вклопување, лесни за носење и спарување со вашите омилени фармерки, шорцеви или здолништа.Оваа маица е лесна за нега и може да се пере во машина или рачно да се мие.

R

Комплементите на стоката