.

.

&В Женска Е Маица Со Кратки Ракави

&В Женска Е Маица Со Кратки Ракави

DEN 319.84
Достапност

100% Памучна Ткаенина : Чешлан Памук, Памук150гсмдизајн : Обичен Деколте : Вратот На Екипажот : Модерен Тип На Ракав : Со Кратки Ракави., Странични Шевови, Одржливи Материјали, Без Ознаки. УМБЦ4774. 100% памук. Ноќевање Со Појадок Жени/Дами Е150 Маица Со Кратки Ракави. Атлетска Маичка. Секојдневен Спорт. Лето. Маица. Жени. Женски. Сјајна Виолетова.

R

Комплементите на стоката