.

.

Базиреј Женски Кратки Ракави Врвови Женски Хенли Шарени Блуза Повик Лето Шупливи Копче Маици Бела XL

Базиреј Женски Кратки Ракави Врвови Женски Хенли Шарени Блуза Повик Лето Шупливи Копче Маици Бела XL

DEN 0.67
Достапност

Имаме табела со големини на сликата, ве молиме прочитајте ја табелата со големини пред да ја купите оваа ставка, Благодарам!Ве молиме дозволете 1-2см Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи.Можете да изберете фармерки, шорцеви, хеланки, панталони или здолништа. Повод : Без разлика дали излегувате на состанок, присуствувате на забава или само извршувате работи, овие маици за жени се совршени за секоја пригода.Бојата може да биде малку поинаква поради мониторот, ви благодариме за разбирањето!Обезбедете висококвалитетен производ и најдобра услуга за клиенти, доколку имате какви било проблеми, не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе се потрудиме да ви помогнеме. Дизајн : Краток Ракав ,Хенли ,Пруги, Блуза ,Секојдневен,додава допир на елеганција,обезбедувајќи да изгледате и да се чувствувате одлично цел ден, додека лабавото вклопување овозможува лесно движење и максимална удобност.

R

Комплементите на стоката