.

.

Бомото Дами Модни Маици Туника Секојдневна Маичка Секојдневно Носење Бохо В Врат Ками

Бомото Дами Модни Маици Туника Секојдневна Маичка Секојдневно Носење Бохо В Врат Ками

DEN 351.84
Достапност

Содржина на пакетот : 1 х Женски Резервоари (Други Додатоци Не Се Вклучени) Совети : 1. Материјал-Полиестер. Натпревар : овој врат На Резервоарот Е секојдневен и лесно може да се носи со пар црни платнени панталони или фармерки. Материјал : оваа летна маица без ракави е главно изработена од полиестер и памук. (Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил-Женски Елек, Резервоар, Маици Блузи, Маица, Слободно Време Широка Маица, Летни Врвови Блуза, Летна Кошула, Основни Врвови. Облеката е мека и удобна и дише поради нејзината лабава форма. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Ткаенината Е Мека И Дише, Удобна За Вашата Кожа. Повод-Едноставен И Природен Дизајн Го Прави Овој Резервоар Совршен За Работа, Секојдневна, Празнична Забава, Пикник, Секојдневно Носење. Прилики : во топол летен ден, мек, лабав елек е неопходен. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот. Лесно е за носење за патување, работа, забави, филмови, шопинг, плажа или вашиот дом. Дизајн-Секси В Елек За Вратот, Резервоар Без Ракави, Блинг Маица, Трендовски и Елегантен.

R

Комплементите на стоката