.

.

Швајцарски Женски Врвови За Паѓање Женски Дуксер Ќебе Кошули Со Долги Ракави За Жени Женски Модни Врвови За Рамо За Жени Кошули Без Ракави За Жени Летни Жени Маици ?

Швајцарски Женски Врвови За Паѓање Женски Дуксер Ќебе Кошули Со Долги Ракави За Жени Женски Модни Врвови За Рамо За Жени Кошули

DEN 2.67
Достапност

●Повратни Информации Од Продавачот③⭐⭐⭐⭐⭐. Моден Натпревар : можете да ја спарите оваа симпатична кошула со долги ракави со џебови за жени со разновидни палта, јакна, фармерки, тексас копнежи, здолништа, џегинг, патики или потпетици за да го комплетирате секојдневниот изглед што е лесно да се сака цела сезона. кабел плетен џемпер кожна јакна памучни врвови за жени лабаво вклопување волнено палто за жени надвор од рамениот џемпер од врвовите на рамената за жени ладни џемпери за рамо за жени дуксер со патент женски дуксери со целосен патент блузи за ракави за жени дуксер со надуени ракави за жени. Специјалниот дизајн надвор од рамото го прави посекси и попривлечен за носење. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Полиестерски влакна, Изработени од висококвалитетна ткаенина, лесни меки и удобни. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот.Сезона : Type/Пролет/Зима Пол : Жени,Девојка Повод : Секојдневен,Далииматеријал : Тип На Полиестерпетер : Цврста Колорка : Кружен Декстил : Секојдневен, Модна Должина : Редовна Должина На Ракавот : Без Ракави Како Да се мие : Миење Раце Ладно,Закачување или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски Блузи,Материјал Погоден За Кожата : 65% Полиестер, 35% Вискоза. Тој Е Растеглив,Мек и Лесен, Ви Овозможува Пријатно Искуство Со Носење Иако Носете Го Сам без Долна Облека.

R

Комплементите на стоката