.

.

Leylayray Дами Повик Печатени Круг Вратот Издувам Ракав Печатени Краток Ракав Маица Блузи Зелена И

Leylayray Дами Повик Печатени Круг Вратот Издувам Ракав Печатени Краток Ракав Маица Блузи Зелена И

DEN 0.33
Достапност

Leylayray Дами Повик Печатени Круг Вратот Издувам Ракав Печатени Краток Ракав Маица Блузи Мулти-боја S,M,L,XL, XXL. *Ве молиме, Не Само Упатете Го Водичот За Големина Обезбеден Од, Туку Исто Така Треба Да Го Повикате Нашиот, Што Покажува Во Деталите За Производот Слики.Материјал : 100% Шифон Бои : Вино,Сино,Небесно Сино,Жолто,Зеленило : С,М,Л,XL,Xxlsleve Должина : Кратко Деколте Со Ракави : Тркалезна Шема На Деколте : Печатена Дебелина : Thin Style : Слободно Време, Боемски, Ретро, Европска Сезона : Пролет, Летна Пригода : Семејство, Одмор, Вработување, вклучен Пакет За Патувања : 1 Блуза. Совети : . Вистинскиот Објект Може Да Постои Малку Бои Разлики Во Споредба Со Сликите Како Што Се Прикажуваат Различни Компјутери.Внимание Ако Размислување, Благодарам.Може Да Има Рачна Грешка од 1-3 см.Извинете За Непријатностите.Ве Молиме Преовладуваат На Вистински Објект, Модел Слики Само За Повикување.Обезбедете висококвалитетен производ и најдобра услуга за клиенти, доколку имате какви било проблеми, не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе се потрудиме да ви помогнеме. "Удобна ТКАЕНИНА : " Овие Женски Летни Врвови Се Направени Од 100% Шифон. "Стилски ДИЗАЈН : " Лејлејреј Дами Обични Печатени Круг Вратот Издувам Ракав Печатени Краток Ракав Маица Блузи Мулти-боја С,М,Л,XL, XXL. "Прилика : " Удобен И Стилски Врв, Совршен За Релаксирање Во Текот на Денот или Излегување,Состаноци,Канцеларија,Работа,Блузи За Забави,Секојдневно Носење,Ве Прават Шармантни и Елегантни. "Сите НАТПРЕВАРИ : " Можете да Го Носите Со Сите Ваши Тимови, Погодни За Фармерки Здолништа или Кратки Хеланки, Панталони или Шорцеви.Погоден За Пролет, Лето И Aut. "Нега НА ОБЛЕКА : "Препорачано миење раце. машина за перење. наредени dry.Do не избелувајте или паѓајте суво топло. Ве молиме погледнете ја сликата на табелата со големини на последната слика пред да нарачате.

R

Комплементите на стоката