.

.

Бесплатно склопување женски ракав собрано копче надолу

Бесплатно склопување женски ракав собрано копче надолу

DEN 319.84
Достапност

Бесплатното склопување го ажурираше копчето за безвременско ниво надолу, за да го добиете најдоброто од двата света - полиран стил со модерни детали. Совршено со пар фармерки и сандали за покачен обичен изглед или пробајте го со симпатично здолниште за канцелариска облека. Исклучиво на. Материјал : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина XL. ФИТ : Опуштено. Деколте : Изрез деколте. Затворање : Предниот дел на копчето. Ракави : ¾ ракави со должина со манжетни за вратоврска. Ockебови : Ништо. Карактеристики : заоблен полите; малку пократка должина. Копче за ракав за врзување на жените надолу.

R

Комплементите на стоката