.

.

Раскошен домашен преголем рејтинг меморија за бања килим за бања

Раскошен домашен преголем рејтинг меморија за бања килим за бања

DEN 1.67
Достапност

Додадете удобност и луксуз во вашата бања, кујна или перална со овој преголем килим за бања од раскошен дом. Мемориската пена со дебелина од 1/2-инчи обезбедува многу мека, удобна удобност додека излегувате од кадата или тушот, а задната страна на овој тркач за бања е нексејд, одржувајќи ја безбедно во место додека се исушите. Грижата и одржувањето се едноставни, бидејќи оваа матка за бања е машинска миење за удобно и чистење без проблеми. Меморија од пена за бања-Мемориската пена од 1/2-инчи, обезбедува мека, удобна удобност додека излегувате од кадата или тушот, а машината што може да се мие за чистење без кавга . екстра долга тркач за бања-овој екстра-екстра- Долгиот тркач за бања е идеален за бањи со двојни суети, кади за нозе од канџи или големи тушеви за прошетки, или пробајте го од вашиот мијалник во кујната . Nonskid и Absorbent - Овој кадифен туш мат Се исушите од вашиот туш и исто така е брзо сушење за погодност . Атрактивни килими за бања - овој цврсто обоен бања лесно се стопи со голем број на декор на бања, и има шарена текстурална шема што е сигурна дека ќе додаде удобност под нозете . материјали - меморија - меморија - меморија - меморија - меморија - меморија - меморија Пена, микрофибер и полиуретан . димензии - (л) 59 "x (w) 24" x (ч) 0,5 ". боја - чоколадо кафеава.

R

Комплементите на стоката