.

.

Атлетски работи женски метки за меди за меди перформанси, 4 inseam, големина xs-xxxl

Атлетски работи женски метки за меди за меди перформанси, 4 inseam, големина xs-xxxl

DEN 0.33
Достапност

Без разлика дали работите надвор или само висат наоколу, атлетските работи за перформанси во салата за жени се задолжителни главни за вашиот плакар. Еластичната половината има прилагодливо влечење за прилагодено вклопување, а предните џебови ги чуваат вашите копчиња и други најважни работи на вашите прсти. Изработена во четкана ткаенина од маичка за меко чувство на рака и има финиш за влага за да ве одржи ладно и суво, тие ќе бидат вашиот прв избор за активни денови. Исклучиво на. 89% полиестер/11% спандекс. Машина за перење. Направено во Виетнам. Моделот е 5’10 ”и носи големина S. опуштено вклопување. Среден пораст; 4 "Inseam. Повлечете стил со еластична половината на влечење.

R

Комплементите на стоката