.

.

Мириси Дома Мирис Тексас Кожа Врежана Целосна Големина Беше Топи Потопло-Вати Сијалица За Дома, Канцеларија

Мириси Дома Мирис Тексас Кожа Врежана Целосна Големина Беше Топи Потопло-Вати Сијалица За Дома, Канцеларија

DEN 175.68
Достапност

Мириси Домашен Мирис Тексас Кожа Врежана Целосна Големина Восок Топи Потопло - 25 Вати Сијалица За Дома, Канцеларија, Опис : Целосна Големина Восок Потопло. Содржи : 1-Восок Со Целосна Големина Потопло и 1-25w Сијалица. Внимание : Топла Површини. Чувајте подалеку од дофат на деца. За внатрешна употреба самокарактеристики : Овој потопол е во согласност со УЛ Спб. 283.Тежина на производот : 1,66 килограми. Опис на кутијата : Тексас Кожаедноставно поставување и склопување, лесно чистење за складирање.Материјал : Керамичка Боја : Кафеави Мириси Кожа Во Тексас Со Целосна Големина Потопло : Безбеден, чист извор на топлина. 25w сијалица. Мирисите восок потопло не користи пламен. Нема остатоци од саѓи. Го исполнува домот со прекрасна арома. Користи восочни коцки. Светлината создава мека, релаксирачка атмосфера.

R

Комплементите на стоката