.

.

Белиот Егрет Колоиден Сребрен Спреј 30ппм, Оз

Белиот Егрет Колоиден Сребрен Спреј 30ппм, Оз

DEN 687.20
Достапност

Супер-Оксигенираниот Брзо Се Апсорбира Во Кожата Колоиден Сребрен Спреј-содржи 30 ppm чисто колоидно сребро. Ние користиме комерцијална технологија за обработка на ова висококвалитетно колоидно сребро за максимална ефикасност. Може да очекувате неколку здравствени придобивки од локално користење на колоидно сребро. Насоки Спреј доволно за покривање на саканата област. Повторете колку што е потребно. Само за надворешна употреба. Протресете добро пред употреба. Без Адитиви, боење и стабилизатори. Одрекување Овие изјави НЕ се оценети од фда. Овие производи не се наменети за дијагностицирање, лекување, лекување или спречување на каква било болест. Колоиден Сребрен Спреј Со Бел Егрет 30пм, 8 Мл : Супер-Оксигениран. Брзо Се Апсорбира Во Кожата.

R

Комплементите на стоката