.

.

Семејна љубовница Доо Пензионерска Кошула, Јас сум Во Пензија Ова Е Фустан Додека Добивам Маица, Смешна Маичка За Пензионирање, Подарок За Мажи, Мажи И Жени Дуксер

Семејна љубовница Доо Пензионерска Кошула, Јас сум Во Пензија Ова Е Фустан Додека Добивам Маица, Смешна Маичка За Пензионирање,

DEN 527.84
Достапност

Драго ни е да ви дадеме 10% за следното купување за секој што ќе ни остави добар преглед како благодарност за вашата поддршка во нашата продавница. Ексклузивно familyloveshop доо новина Маичка Со Качулка е дизајниран и печатени во САД. Удобно е, лежерно и ласкаво и за мажи и за жени. Сигурно ќе биде вашиот следен фаворит!. - Средна ткаенина. - Класично вклопување. - Работи верно на големината. -Ознака за солза. - 100% загарантирано задоволство На Клиентите * Бренд : Семејна Љубовница доо * Материјал : Гилдан * Стил На Должина На Ракавот : Долг Ракав * Содржина На Ткаенина : 100% Памук * Големина : С-5ХЛ * Пол : Унисекс * Боја : Повеќе бои * Стил На Вратот на Облеката : Врат Со Качулка * техника На Печатење : ДТГ (Директно До Облека).

R

Комплементите на стоката