.

.

Тато-Затоа Што Дедото Е За Стари Момци - Смешен Подарок За Денот На Таткото-ИД: 353

Тато-Затоа Што Дедото Е За Стари Момци - Смешен Подарок За Денот На Таткото-ИД: 353

DEN 3.33
Достапност

Тато-Затоа Што Дедо Е За стари момци кошула. 100% памук (Спортската Сива боја е 90/10 памук/полиестер). Средна ткаенина (5,3 мл/ид2 (180 г/м2)). Унисекс Возрасни Големина - Не Тенок Одговара. Работи верно на големината. Искинете ја етикетата. кошула, маица, божиќен подарок, тато, дедо, ден на таткото, тато, тато, Старец Тато-Затоа што Дедото Е За Стари Момци - Смешен Подарок За Денот На Таткото - ИД : 353.

R

Комплементите на стоката