.

.

Ние Го Прекинуваме Овој Брак За Да Ви Ја Донесеме Сезоната На Риболов Смешна Маица

Ние Го Прекинуваме Овој Брак За Да Ви Ја Донесеме Сезоната На Риболов Смешна Маица

DEN 1.00
Достапност

Ние Го Прекинуваме Овој Брак За Да Ви Донесеме Риболов Сезона Смешни риболов дизајн. Овој смешен дизајн ќе донесе смеа На Деновите На Таткото риболов патувања, или летни Семејни собири и готви надвор. Дизајниран имајќи ги предвид сериозните Рибари. Маж Риболовците понекогаш се стави на чекање кога риболов сезона доаѓа околу, а понекогаш дури и нивната сопруга или брак. Овој дизајн е смешно преземање на овој пролетен настан на отворено. Риболовните патувања до езерото и реката се хоби во текот на летото. Изјавете ја вашата љубов кон риболовот со Нашата маица"Го Прекинуваме Овој Брак За Сезоната На Риболов". Оваа маица со ограничено издание го содржи текстот "Го Прекинуваме Овој Брак За Сезоната На Риболов", што го прави совршен избор за риболовците кои живеат за следното риболовно патување. Удобната маица е изработена од висококвалитетни материјали, осигурувајќи дека ќе ги издржи и најтешките риболовни патувања. Нарачајте ја вашата денес и дадете изјава за вашата љубов кон спортот. Совршена за љубителите на риболов, оваа маица е задолжителна за секоја гардероба на риболовецот. * 100% памук (содржината на влакна може да варира за различни бои) * средна ткаенина (5,3 мл/ид2 (180 г/м2)) * Класично вклопување * етикета за солза * Работи точно на големината.

R

Комплементите на стоката