.

.

Пенкиј Мажите Повик Круг Вратот Пуловер Знаме 3д Дигитално Печатење Маица Блузи Елек Менс Светлина Лето Елек Л Сина На Дозвола

Пенкиј Мажите Повик Круг Вратот Пуловер Знаме 3д Дигитално Печатење Маица Блузи Елек Менс Светлина Лето Елек Л Сина На Дозвола

DEN 255.84
Достапност

93 " Должина : 87см/34.14 "Рамо : 52cm/20. Изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за секојдневно носење Стилски и моден дизајн ве прави попривлечни Совршен Натпревар Со вашите омилени, тексас фармерки итн Одлично За Секојдневно, Секојдневно, сигурен сум дека ќе ви се допадне! 5 носењето ќе направи да изгледате поубаво.

R

Комплементите на стоката