.

.

Продавница4евер Машка Мајка На Младоженецот Свадба Графичка Маица Х-Голема Темна Хедер

Продавница4евер Машка Мајка На Младоженецот Свадба Графичка Маица Х-Голема Темна Хедер

DEN 0.33
Достапност

Ексклузивна продавница 4евер бренд новина кошули дизајнирани и печатени во Сад. Изработен од материјал за мешавина од памук со удобно, модерно вклопување. Дизајнот може да изгледа помал на поголеми димензии. Препорачуваме да се мие внатре со ладна вода. Широк спектар на бои и стилови на располагање. Продавница4евер Машка Маица, дизајнирана и печатена во САД. Удобна, памучна мешавина, машка опремена маица. Загарантирано задоволство на клиентите!.

R

Комплементите на стоката