.

.

Семејствољубовна продавница Доо Дакел И Кошула За Кревање Тегови, Смешни Кошули На Кучешка Мајка, Смешна Дакелска Кучешка Мама Женска Графичка Кошула

Семејствољубовна продавница Доо Дакел И Кошула За Кревање Тегови, Смешни Кошули На Кучешка Мајка, Смешна Дакелска Кучешка Мама

DEN 2.67
Достапност

Драго ни е да ви дадеме 10% за следното купување за секој што ќе ни остави добар преглед како благодарност за вашата поддршка во нашата продавница. Ексклузивно семејствољубовна продавница доо новина кошула е дизајнирана и печатена во САД. Удобно е, лежерно и ласкаво и за мажи и за жени. Сигурно ќе биде вашиот следен фаворит!. - Средна ткаенина. - Класично вклопување. - Работи верно на големината. -Ознака за солза. - 100% загарантирана Марка за задоволство На Клиентите : Семејна Љубовница Доо Материјал : Стил На Должина На Ракавот Гилдан : Содржина На Ткаенина Со Кратки Ракави : 100% Големина на памук : Пол С - 5ХЛ : Унисекс Боја : Повеќебојни Стил На Вратот На Облеката : врат на Екипажот.

R

Комплементите на стоката