.

.

Среќен Ноќта На Вештерките - Црна Мачка, Гробишта, Маица За Ноќта На Вештерките, Страшно, Плашливо

Среќен Ноќта На Вештерките - Црна Мачка, Гробишта, Маица За Ноќта На Вештерките, Страшно, Плашливо

DEN 2.00
Достапност

Проверете ги сите фотографии за детали. Достапните опции се она што најдобро функционира со дизајнот. Времето на испорака може да варира според локацијата, Вашата Маица ќе испрати за 1 до 3 работни дена. . Ние првенствено го користиме Бела Платно Унисекс и Гилдан Мек Стил. Оваа класична унисекс маичка со кратки ракави се вклопува како добро сакан фаворит. Мекиот памук и квалитетното печатење ги тераат корисниците да се заљубуваат во него одново и одново. Овие маици имаат ребрести плетени јаки за зајакнување на обликувањето. Рамената имаат лента за подобро вклопување со текот на времето. Двојните странични шевови ја држат формата на облеката подолго. : 100% Чешлан Воздух и памук со прстен (содржината на влакна може да варира во различни бои). : Лесна ткаенина (4,2 мл/јд2 (142 г/м2)). : Мало одговара. : Откинете ја етикетата. : Работи верно На Големината Среќен Ноќта На Вештерките-Црна Мачка, Гробишта, Маица За Ноќта на Вештерките, Страшно, Плашливо.

R

Комплементите на стоката