.

.

Кафепрес-Среќен Крампус-Женска Темна Маица Со Врат

Кафепрес-Среќен Крампус-Женска Темна Маица Со Врат

DEN 2.67
Достапност

Кафепрес ги оживува вашите страсти со совршен предмет за секоја пригода. Со илјадници дизајни за избор, сигурно ќе ја пронајдете уникатната ставка што ја баравте. Оваа класична кошула со краток ракав со врат има удобен врат и квалитетна конструкција. Тоа е нежно обликувана на жените криви, што го прави совршен графички маичка подарок за оние специјални жени. Меката ткаенина изгледа исто толку добро колку што се чувствува и е издржлива за секојдневно носење. Нашите слатки, смешни и уникатни дизајни се печатат професионално и прават одлични новини подароци За Денот На Мајките, Денот на Вљубените, родендените или без никаква причина. И со Кафепрес, вашето задоволство е секогаш наше ветување..купете со доверба, бидејќи нудиме лесни приноси и размени и 100% гаранција за враќање на парите. Овие квалитетни маици со в-врат со кратки ракави се 100% претходно намален памук (мешавина од памук/полиестер за сиви бои) и се меки и издржливи за удобно чувство. Вклопувањето е нежно закривено за жените (големината нагоре во сомнеж). Достапни се S, M, L, XL, XL, 2 XL и 3 XL. Нашите графички дизајни за маици се професионално испечатени, така што вашиот уникатен дизајн ќе изгледа одлично и ќе насмее некого со смешните, слатки, гроздобер или експресивни уметнички дела. Однесувајте се кон себе, или направете ја оваа кошула совршен подарок за Денот на Мајката, Денот На Вљубените, Божиќ, родендени, годишнини, пензионирање или без никаква причина!. Машинско перење ладно внатре кон надвор со слични бои и суво сушење ниско за лесна и удобна нега. УВЕЗЕНИ. Ние нудиме 100% гаранција за враќање на парите, за да можете да купите со доверба. Вашето задоволство е наше ветување,а враќањата/размените се олеснуваат.

R

Комплементите на стоката