.

.

Џхпкјнов Аниме Сина Брава Исаги Јоичи Маица Машка Манга Секојдневни Маици Со Кратки Ракави Улична Облека Мажи Жени Мода Харајуку Маица

Џхпкјнов Аниме Сина Брава Исаги Јоичи Маица Машка Манга Секојдневни Маици Со Кратки Ракави Улична Облека Мажи Жени Мода Харајуку

DEN 0.33
Достапност

JHApplicable Сезона : Четири Сезони Применлива Сцена : Секојдневно Место На Потекло : Кина (Копно)Тип На Ткаенина : Широка Облека : Тип На Шаблон : Стил На Ракав За Печатење : конвенционална јака : О-Материјал За Вратот : Памучен Стил : Лежерна Должина на Ракавот(см) : Име На Краток Бренд : Dshztooma Origin : Копно Кинески : zhejianggender : Mentops Тип : Teesitem Тип : Topsssleve Стил : Конвенционална Големина : Xss S M L Xl Xxltime На Пазарот : 2023погоден За Сезона : пролет, лето, aut Тип : Мажи Женски Маица 2 : Двојкипроцес : Печатенбој : Бела, Сива, Жолта, Розова, Зелена, Црвена, Сина, Тип На Какизирање : Европски Стил На Големина : модна секојдневна колекција на отворено : Чист Памук Применлива Сезона : Четири Сезони. Применлива Сцена : Секојдневен. Место На Потекло : Кина (Копно). Тип На Ткаенина : Широка Ткаенина. Качулка : Не. Тип На Шема : Печатење. Стил на ракав : конвенционален. Јака : О-Вратот. Материјал : Памук. Стил : Секојдневен. Должина на ракавот ( См) : Кратко. Име На Брендот : Dshztooma. Потекло : Континентална Кина. ЦН : Жеџијанг. Пол : МАЖИ. Блузи Тип : Маици. Тип На Ставка : Врвови. Стил на ракав : конвенционален. големина : XSS S M L XL XXL. Време на пазарот : 2023. Погоден за сезона : Пролет, лето, aut. тип : мажи женски маица. тип 2 : двојки. процес : печатени. боја : Бела, сива, жолта, розова, зелена, црвена, сина, каки. тип на големина : Европска големина. Стил : Мода Секојдневен. Солидна Надворешна Колекција : Чист памук.

R

Комплементите на стоката