.

.

Маица со 3д Принт Маица Преголеми Врвови Со Кратки Ракави Маица

Маица со 3д Принт Маица Преголеми Врвови Со Кратки Ракави Маица

DEN 303.84
Достапност

Карактеристики : . Материјал : Млеко Свила. Големина : 110-2ХС-8ХЛ(Опција). О Вратот И Краток ракав. Погоден за жени/мажи/девојчиња/момчиња. Ве молиме внимателно прочитајте : . Изберете ја вашата големина врз основа на табелата со големини. Ако не знаете која големина да ја изберете, кажете ни ја вашата висина и тежина и ние ќе ви ја препорачаме. Кратки Ракави Маица за Возрасни Дете. Прилагодена графика, уникатен дизајн. Погоден за секојдневно/слободно време/спорт / секојдневна облека/забава/дипломирање/одмор/подарок.

R

Комплементите на стоката