.

.

Одложување Унисе Тежок Памучен Маичка

Одложување Унисе Тежок Памучен Маичка

DEN 303.20
Достапност

Унисекс тешката памучна маичка е основниот елемент на секоја гардероба. Тоа е основата врз која расте секојдневната мода. Се што му треба е персонализиран дизајн за да ги подигне работите на профитабилност. Специјално откачените влакна обезбедуваат мазна површина за врвна живост и острина на печатењето. Нема странични шевови значи дека нема чешање прекини под рацете. Рамената имаат лента за подобрена издржливост. : 100% памук (содржината на влакна може да варира за различни бои). : Средна ткаенина(5,3 мл / јд (180 г / мм)). : Класично вклопување. : Солза-далеку етикета. : Работи точно На Големината Одложување Унисекс Тежок Памучен Маичка.

R

Комплементите на стоката