.

.

Лии-Светски Поло Маици За Мажи Обични Есенски Зимски Кошули Со Врат Со Долг Ракав Печатена Маичка Со Врвна Големина На Блуза Мали Машки Врвови

Лии-Светски Поло Маици За Мажи Обични Есенски Зимски Кошули Со Врат Со Долг Ракав Печатена Маичка Со Врвна Големина На Блуза

DEN 2.33
Достапност

Мажи Обична Есенска Зима Кошула Со Врат Со Долг Ракав Печатена Маичка Со Врвна Големина На Блуза Мали Машки Топсезона : Четири Сезони. Пол : Мажи. Прилика : Дневно, Бизнис, Свадба, Забава. Материјал : Полиестер. Тип На Шема : Печатени. Стил : Секојдневен. Должина на ракавот : Долг Ракав. Одговара : Одговара на големината. Дебелина : Стандард. Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува. Пакетот вклучува : . 1 Еез Машка Блуза. Карактеристики.Модата И Модерниот Дизајн Ве Прават Попривлечни. ①Натпревар е Погоден За Пролет, лето, fall и Зима. Гардероба Што Мора да ја Имате!. ●Големина●Ве Молиме Погледнете Ја Табелата Со Големини На Сликата Пред Да Поставите.

R

Комплементите на стоката