.

.

Женски Врвови Трендовски Лабаво Печатење На Знаме Мода V Вратот Кратки Ракави Женски Летни Врвови Црна L

Женски Врвови Трендовски Лабаво Печатење На Знаме Мода V Вратот Кратки Ракави Женски Летни Врвови Црна L

DEN 0.33
Достапност

BEBUTTON е посветен на обезбедување квалитетни производи. Ние секогаш комбинираме модни елементи и бои, избираме висококвалитетни ткаенини за дизајнирање облека и им обезбедуваме на клиентите производи со најдобар квалитет и задоволителни услуги.Карактеристики : Лабава, Печатење На Знаме Стил : Трендиматеријал : 100% Полиестеркол : Црна Големина : Должина На Ракавот : Краток Ракавгендер : Женскисезона : Леток : Плажа,пикник,одмор,запознавање,шопинг,вежбање итн.Нега на облека : миењето Раце е подобро,дозволено е машинско перење, закачете се суво.Пакетот вклучува : 1 КОМПЈУТЕР .Ако ви се допаѓа, можете да го купите за вашите пријатели.Женски Летни Врвови 2023; Женски Врвови; Летни Врвови За Жени 2023 Трендовски; Женска Мода; Преголеми Маици Кошули за Жени. ●Материјал● : 100% Полиестер, добар ефект на горниот дел од телото, носете удобно, не грижете се за непријатност во кожата. `+Прилика : Плажа, пикник,одмор,запознавање,шопинг,вежбање итн. ● Нега На Облека : Редовно Перење. Препорачуваме со ладна вода. Не користете белило. Немојте да се исушите. `+Гаранција по продажбата : ако имате било каква потреба, ве молиме контактирајте со нас, ние сесрдно за вашата услуга.

R

Комплементите на стоката