.

.

Машки Лето Секојдневен Сонце И Метеорит Печатење Маица Блуза Круг Вратот Краток Ракав Блузи Маица

Машки Лето Секојдневен Сонце И Метеорит Печатење Маица Блуза Круг Вратот Краток Ракав Блузи Маица

DEN 1.33
Достапност

Сезона : Лето. Пол : Мажи. Материјал : Полиестер. Декорација : Печати. Должина на облека : Редовна. Должина на ракавот : Кратко. Јака : Кружен Врат. Тип На Шема : Печатење На Метеорит. Стил : Секојдневно/Секојдневно. Што добивате : 1 Блуза За Мажи Моден Пакет Маици Машки Спортски Панталони табела Со Високи Димензии : . Големина : С САД : 8 ЕУ : 38 Биста : 104см/40.94" Рамо : 44см/17.32" Ракав : 21см/8.27" Должина : 70см/27.56"Големина : М САД : 10 ЕУ : 40 БИСТА : 108см/42.52" Рамо : 46см/18.11" Ракав : 22см/8.66" Должина : 72см/28.35"големина : л Сад : 12 еу : 42 биста : 113см/44.49" рамо : 48см/18.90" ракав : 23см/9.06" должина : 74см/29.13"големина : xl Сад : 14 еу : 44 биста : 118см/46.46" рамо : 50см/19.69" ракав : 24см/9.45" ДОЛЖИНА : 76cm/29.92"големина : xxl сад : 16 еу : 46 биста : 124cm/48.82" рамо : 52cm/20.47" ракав : 25cm/9.84" должина : 78cm/30.71" стил : лабавиот краток Ракав е секојдневен стил, погоден за носење. Големината На Оваа Блуза Е Точна, Печатењето Е Дизајн На Поставување,Лесно Е Да Се Премине од Деловни Во Секојдневни Прилики, кога треба Да Бидете Брзи и Точни. Прилики : Оваа Секојдневна Кошула Е За Забава, Одмор, Плажа, Клуб, Дневна И Летна Облека. Материјал : Полиестер, Мек, Флексибилен, Уникатен Дизајн.

R

Комплементите на стоката