.

.

Хаваи Модни Цвеќиња Фламинго Машки Кошули Кратки Ракави Момчиња Лето Тенок Материјал Деца Хавајски Кошула Човек Блуза Машки Врв-А-150

Хаваи Модни Цвеќиња Фламинго Машки Кошули Кратки Ракави Момчиња Лето Тенок Материјал Деца Хавајски Кошула Човек Блуза Машки

DEN 223.84
Достапност

Должина На Облека : Редовна. Должина на ракавот : Краток ракав. Тип на издание : Редовно Вклопување. Дебелина : Лесен. Активност : Одмор,Забава,Секојдневно. Стил : Секојдневен. Тема : Лето. 1.Материјал : Полиестер И Памук. 2. Обезбедени се многу бои, погодни за носење на сите возрасти. Добро за хавајска забава, совршено за еден ден на езерото или одмор покрај морето. 3. Машина За Перење / Рачно перење во вода под 30 степени/ не избелувајте/ниско железо доколку е потребно. 4. Тенок Фит/Долг Ракав/Цврст/Обичен Копче Надолу/еластична ткаенина перење 200 пати без деформација 1. Перење : Рачно перење, машинско перење. 2. Ве молиме разберете дека може да има разлики во бојата помеѓу вистинските предмети и слики поради разликите во резолуцијата на мобилниот телефон и условите за осветлување. 3. Облеката се протега и мерењето е рамно, овозможувајќи грешка од 1-3 см, благодарам.

R

Комплементите на стоката