.

.

Штрунгтен Дами Краток Ракав Плисирани Лабави Врвови Плус Големина Обични Врвови V Вратот Кратки Ракави женски летни врвови

Штрунгтен Дами Краток Ракав Плисирани Лабави Врвови Плус Големина Обични Врвови V Вратот Кратки Ракави женски летни врвови

DEN 296.80
Достапност

Дами Краток Ракав Плисирани Лабави Врвови Плус Големина Обични Врвови V Вратот Кратки Ракави Секојдневни Летни Маици Дами Блузи Маици Кошули Карактеристика : материјалот е лесен и супер мек, ве одржува топло цел Ден, а исто така ве одржува ладни. Ткаенината е удобна и еластична;Повод : Секојдневно Носење, Одмор, Запознавање, Спорт, Училиште, Работа, Улично Носење итн.Нега На Облека : Рачно/Машинско Перење Ниска Температура, Не Избелувајте, Избегнувајте Изложување, Закачете Се Да Се Исуши.Карактеристики : секојдневниот стил го покажува вашиот уникатен шарм и виталност, додавајќи елеганција и чувство за мода. Моден Женски Секојдневен Лабав Кружен Врат Кратки Ракави Печатена Маица Топ Мека И Удобна, Ќе Ви се Допадне Кога ќе Ја Примитедеталите за големината на белешката варираат во зависност од бојата. Ве молиме проверете опис на производот за повеќе информации големина.Информации за производот : сезони : четири сезони пол : Женска Пригода : Секојдневен Материјал : имитација на памук : Метод На Перење Со Темперамент : рачно перење во ладна вода, вклучен е сув пакет со висина Или линија : 1 х женски top Size Bust Shoulder Sleeve Length S94cm/37.01"38cm/14.96"16cm/6.30"82cm/32.28"M98cm/38.58"39cm/15.35"17cm/6.69"83cm/32.68"L104cm/40.94"40cm/15.75"18cm/7.09"84cm/33.07"XL110cm/43.31"41cm/16.14"19cm/7.48"85cm/33.46"XXL116cm/45.67"42cm/16.54"20cm/7.87"86cm/33.86"XXXL122cm/48.03"43cm/16.93"21cm/8.27"87cm/34.25"XXXXL128cm/50.39"44cm/17.32"22cm/8.66"88cm/34.65"XXXXXL134cm/52.76"45cm/17.72"23cm/9.06"89cm/35.04" летните врвови се изработени од висококвалитетен полиестер.Врвовите е удобно и меко чувство. Машина / Рачно Перење Во Ладна Вода, Линија Сува. Совршена облека за летно и есенско секојдневно носење, училиште, секојдневно, плажа, одмор, состанок, забава, клуб. Обична маица,Патент за Вратот на Екипажот,завршен рамен раб, трендовски и елегантни маици за маици. Оваа летна блуза е совршен подарок за жени,сопруга,пријателка,сестра, тетка.

R

Комплементите на стоката