.

.

Летни Секојдневни Кошули Издлабени Лабави V Вратот Долги Ракави Еднобојни Врвови За Жени Зелена 2xl

Летни Секојдневни Кошули Издлабени Лабави V Вратот Долги Ракави Еднобојни Врвови За Жени Зелена 2xl

DEN 255.84
Достапност

BEBUTTON е посветен на обезбедување квалитетни производи. Ние секогаш комбинираме модни елементи и бои, избираме висококвалитетни ткаенини за дизајнирање облека и им обезбедуваме на клиентите производи со најдобар квалитет и задоволителни услуги.Материјал : Полиестеркол : Нане Зеленило : 2 XLNeckline : V Должина На Вратот : Долги Ракави Дебелина : Thin Style : Обични Карактеристики : Издлабени;Еднобојни Кошули За Жени; Женски Блузи; Комплети За Вежбање За Жени;Сезона : Пролет; Летна Пригода : Плажа, Одмор, Патување, Работа, Одмор, Дневен Обичен Пакет вклучува : 1pc Топ Q Материјал Q : Полиестер.Лесен, Дише, Еластичен и Издржлив,Удобен за Носење. €Карактеристики : Летни Секојдневни Кошули Издлабени Лабави V Вратот Долги Ракави Со Еднобојни Врвови за Жени.Можете да го пробате со секојдневни шорцеви и чевли, едноставни додатоци, а целокупното чувство е опуштено. `+Прилика : Плажа, Одмор, Патување, Работа, Одмор, Секојдневно Секојдневно. ● Нега На Облека : Редовно Перење. Препорачуваме со ладна вода. Не користете белило. Немојте да се исушите. ①Совети : ако имате било каква потреба, ве молиме контактирајте со нас, ние сесрдно за вашата услуга.

R

Комплементите на стоката