.

.

Појасни Жени Памук лен Обична Мачка Печатена Кошула Со Долги Ракави Блуза Со Копчиња Надолу Врвови преголеми маици за жени

Појасни Жени Памук лен Обична Мачка Печатена Кошула Со Долги Ракави Блуза Со Копчиња Надолу Врвови преголеми маици за жени

DEN 431.84
Достапност

38"Големина : М Сад : 6 Велика Британија : 10 Еу : 36 Биста : 102cm/40.Жените Памук лен Обичните Мачка Печатени Долги Ракави Кошула Блуза Копчето Надолу Врвови Бидете во центарот на вниманието во оваа модна Цврста кошула. Лесна и нееластична ткаенина. Одлично оди со фармерки или хеланки, Спортски Панталони, палто, јакна или пар јога панталони.88" Ракав : 65см/25. Совршен е за пролет, лето, fall и зима. Лесен, мек и удобен, убав материјал на допир кој беспрекорно преминува од канцеларија во секојдневна облека, лесно создава убава женска фигура.73" Ракав : 63cm/24.

R

Комплементите на стоката