.

.

Летни Мажи Со Кратки Ракави Блуза Со Еднобојна Боја Машки Врвови Со Јака Со Превртување Надолу Со Џеб

Летни Мажи Со Кратки Ракави Блуза Со Еднобојна Боја Машки Врвови Со Јака Со Превртување Надолу Со Џеб

DEN 182.24
Достапност

Пакетот Вклучува : 1 Х Мажи Блуза,. Материјал : Памук+Полиестер,. Супер удобен за носење, уникатен стил, ве прави поубави, модни, секси и елегантни.". Забелешка : може да има 2-3% разлика според рачното мерење. Ве молиме внимателно проверете ја табелата за мерење пред да го купите предметот. Забележете дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. * Мажи Блуза . *Краток Ракав. * Мажи Мода .

R

Комплементите на стоката