.

Бел Природен Дијамант Го Сакам Срцевиот Прстен Во Кафезот У Орбита во 10к Розово Злато
Новак

Накитот има моќ да биде оваа мала работа што може Да направи Да се чувствувате Уникатно, Ќе го сакате Ово

Накит 10к Жолто Злато Цврст Сатен И Дијамантски Шарм Приврзок
Новак

Опис на производот Материјал : Примарна Чистота : 10кматеријал : Примарен : Златен Материјал : Примарна Бо�

1. Карат Круша И Тркалезна Форма Бел Природен Дијамантски Пасијанс Веренички Прстен во 14к Цврсто Бело Злато Големина На Прстен-6,5
Новак

Накитот има моќ да биде оваа мала работа што може Да направи Да се чувствувате Уникатно, Вие?повторно ќе

Миа Дијаманти Титаниум Фацетирани Сатен Свадба Ангажман Бенд Прстен Големина-6.5
Новак

Миа Дијаманти Титаниум Фацетирани 8мм Сатен Свадба Ангажман Бенд Прстен Големина6.5 € НОВ НАКИТ ДОГОВОР�

Примарно Злато Каратно Жолто Злато Половина Круг Свадба Бенд Големина 6
Новак

Кажете "јас правам" со овој едноставен, но елегантен свадбен бенд, изречен во 14 каратно жолто злато...

Примарно Злато Карат Бело Злато Дијамант И Рубин Прстен
Новак

Редефинирајте го вашиот личен стил со овој дијамант од 14 каратно бело злато и рубин прстен Изложба на 0,15

Примарно Злато Каратно Жолто Злато Полу-цврста Мека Дијамантска Форма СИДРО ВРСКА ИД Нараквица
Новак

Додадете елеганција на вашата облека со оваа НАРАКВИЦА за ИДЕНТИФИКАЦИЈА на синџирот од 14 каратно жолт�

Накит 10к Жолт Златен Крст Приврзок
Новак

Атрибутиполиран 10к Жолто злато Опис На производот Материјал : Примарна Чистота : 10клина На Предметот : 30�

Убава 10к Бело Злато Бо Синџир
Новак

Најдобар Квалитет Сертифициран Печат Накит Изразете Ја Вашата Љубов Со Златен Сребрен Дијамантски Нак�

Бела Платина Прстен Бенд Свадба Стандард Половина Круг
Новак

Платина 4мм ПолуКруг Пердув Тежина Бенд Материјал : ПримарнаЧистота : 950|Финиш : Полиран|Бенд Ширина : 4 мм

Бела Сребрена нараквица синџир стил Кабел Дијамант-сече во
Новак

Стерлинг Сребрена 2.90 мм Фенси Дијамант сече Отворена Врска Кабел Синџир Материјал : Примарна Чистота : 9

Прилагодено Персонализирано Гравирање Свадба Бенд Прстен Во Собата За Него & Нејзината Песочна Завршница Центар Зачекори Работ
Новак

Ако барате прстен што е доказ за гребење и засекогаш го задржува својот сјај, тогаш нашите прстени Од Во�

14к Три Боја Злато Цврст Сингапур Синџир Ѓердан 24
Новак

14к Три 3 Боја Злато Солидна 1,8 мм Синџир Ѓердан Сингапур Со Пролет Прстен Затворач 24" Елегантен Ѓердан / �

1. Кт-Плоштад Сече Моисанит-Поплочен Сет-Сплит Бенд-Двојно Хало Ангажман Прстен - Невестински Сет - 10к Розово Злато
Новак

Кој подобар начин да ја исповедате и симболизирате вашата неуморна наклонетост но, со Овој 1,25 КтКвадрат

Примарно Злато Каратно Бело Злато Полиран Гениј Аметист Прстен За Раѓање
Новак

Добијте елегантен и шармантен изглед со овој прекрасен гранат прстен Изработен во бело злато од 10 карат

10кт Бело Злато Жени Круг Дијамант Бесконечност Двојно Срце Прстен Cttw
Новак

10кт Бело Злато Жени Круг Дијамант Бесконечност Двојно Срце Прстен 1 / 6 Cttw Опис 10kt Бело Злато Жени Круг Ди�

Примарно Злато Каратно Бело Злато 6х Овален Перидот и Дијамантски Прстен
Новак

Навистина воодушевувачки, овој прекрасен прстен од бело злато од 14 карати сигурно ќе импресионира Одли�

0.05 ctw Принцеза Сече Розова Турмалин Волфрам Прстен Полиран Црн IP Закосен Раб Волфрам Карбид Свадба Бенд-октомври Прстен-14kt
Новак

~СЛИКИ~ сликите На Производите на нашата продавница се само за илустративни цели, а бојата и тонот на нак

Бел Природен Дијамант Слоевит Кросовер Бенд Прстен во 10к Бело Злато
Новак

Накитот има моќ да биде оваа мала работа што може Да направи Да се чувствувате Уникатно, Ќе ви се допадне

Примарно Злато Карат Бело Злато Половина Круг Бенд Големина 6.5
Новак

Кажете "јас правам" со овој едноставен, но елегантен свадбен бенд, изречен во 10 каратно бело злато Оваа п�

Блескави Колекција 0. Карат 10к Круг Дијамант Извртени Вител Кластер Ангажман Прстен КТ, Бело Злато, Големина 4
Новак

Оваа прекрасна дијамант ангажман невестински прстен функција 0.30 кт бели дијаманти во поставување на пр

Накит 14к Бело И Жолто Злато Двобојни Мажи Кубни Циркони ЦЗ Прстен Големина 5.5
Новак

14К БЕЛО И Жолто Злато Двобојни Машки Кубни ЦИРКОНИ ЦЗ Прстен Големина 5,5 14к ЗЛАТО ЗАГАРАНТИРАНО, Автенти

Редење Изрази Карат Бело Злато Крст-Крст Шема Бенд
Новак

Додадете малку одблесок и стил на вашиот изглед со оваа лента за редење, 1,2 мм Овој Прстен Со Изрази што С

Каратна Тркалезна Форма Бел Природен Дијамантски Веренички Прстен Со Двојна Рамка во 10к Големина На Прстен Од Цврсто Розово
Новак

Накитот има моќ да биде оваа мала работа што може Да направи Да се чувствувате Уникатно, ќе Ви се допадне

Реал 14кт Бело Злато Крст Приврзок Монтажа; За Возрасни и Тинејџери; За Жени и Мажи
Новак

Спецификации : Материјал : ПримарнаЧистота : 14К; Камен Тип : Страничен Камен Монтажа (и); Камен Количина : 3;

Редење Изрази Карат Бело Злато Милграин Бенд
Новак

Додадете малку одблесок и стил на вашиот изглед со оваа лента за редење, 1,2 мм Овој Прстен Со Изрази што С

0. Кт Симулирани Сини Сафир & 0. Кт Бел Природен Дијамант Годишнина Бенд Прстен во 14к Жолт Златен Прстен Големина-9
Новак

Накитот има моќ да биде оваа мала работа што може Да направи Да се чувствувате Уникатно, Вашите ќе го сак

10кт Розово Злато Жени Тркалезна Црвена Боја Подобрен Дијамантски Квадратен Прстен Cttw
Новак

10кт Розово Злато Женска Тркалезна Црвена Боја Подобрен Дијамантски Квадратен Прстен 1 / 8 Цттв Изработен

10к Бело Злато Мала Тежина Рамен Бенд Прстен Големина 9
Новак

10к Бело Злато 12мм Мала Тежина Рамен Бенд Прстен Големина 9 Точка Број1 WFLL1209 10к Бело Злато 12мм Мала Тежина

14к Жолто Злато Верски Крст Шарм
Новак

Вистински Вистински Накит Од 14к Златен Шарм 14к Жолто Злато Верски Крст шарм 0,63 грама (приближен плус или

Примарно Злато Каратно Жолто Злато Закосен Раб Удобност Одговара На Големината На Бендот 8.5
Новак

Изработен во топло 10 каратно жолто злато, овој свадбен бенд е надворешна прослава на вашата љубовна пос�

Примарно Злато Карат Бело Злато Срце Родолит Гранат И Наспроти Дијамантски Прстен
Новак

Завиткајте го прстот со љубов со подарување на овој срцев прстен стилизиран од 14 каратно бело злато Ово�

14кт Бело Злато Женски Круг Дијамант Кластер Прстен Cttw
Новак

Сите парчиња поминуваат проверки на квалитетот пред пратката Бесплатно Враќање и Враќање На Средстват�

10кт Златни Двобојни Текстурирани Жени Исус Хт: В: Верски Шарм Приврзок
Новак

10кт Златни Двобојни Текстурирани Жени Исус Хт : 22,6 мм х W : 12.9mm Верски Шарм Приврзок Точка БројСНТСЛВ76755...

Примарно Злато Каратно Бело Злато Лесна Удобност Одговара На Големината На Бендот 12
Новак

Кажете "јас правам" со овој едноставен, но елегантен свадбен бенд, изречен во 10 каратно бело злато...

Примарно Злато Каратно Розово Злато Лесен Висок Полиран Рамен Свадбен Бенд
Новак

Кажете ги вашите свадбени завети во суптилен стил со овој елегантен рамен обичен бенд Изработена од 10 к�

Ограничено Време Продажба Антички Ореол 1. Карат Морганит И Дијамант Хало Веренички Прстен 10к Розово Злато
Новак

Можеме да додадеме свадбени ленти на вашиот прстен за да го направиме невестински комплет или трио сет �

Цврст 14к Бело Злато 8х Овален Перидот Зелен август Дијамант Дијамант Ангажман Прстен Големина
Новак

Материјал : Примарна Чистота : 14кстоун Тип_1 : Дијамантстоун Тип_2 : Перидотстоун Тип_3 : Дијамантстон Боја_

Накит Од Лу 14к Бело И Жолто Злато Двобојно Срце Кубна Цирконија ЦЗ Прстен Големина 5.5
Новак

14К БЕЛО И Жолто Злато Двобојно Срце Кубна ЦИРКОНИЈА ЦЗ Прстен Големина 5,5 14к ЗЛАТО ЗАГАРАНТИРАНО, Автент

10кт Бело Злато Жени Тркалезна Црна Боја Подобрена Дијамант Кластер Прстен Cttw
Новак

10kt Бело Злато Жени Тркалезна Црна Боја Подобрена Дијамант Кластер Прстен 1 / 2 Cttw 10kt Бело Злато 1 / 2 Карати

14к Бело Злато Прстен Бенд Скапоцен Камен Швајцарски Сини Топаз Овални, Големина 9
Новак

14к Бело Злато 6х4мм Овален Син Топаз Проверка прстен Материјал : Примарна Чистота : 14к|Камен Тип_1 : Швајца

Стерлинг Сребрена Симулирани Сафир Раѓање КАМЕН ЦЗ Прстен За Млади Девојки Големина 4
Новак

ОДЛИЧНА ИДЕЈА ЗА ПОДАРОК : прекрасна идеја за роденденски подарок за малите девојчиња родени во септемв

5.96 кт Круша Шаховска Табла Розова Аметист & Круг Намалување Дијамант Висат Обетки во 14к Розово Злато
Новак

Избраните обетки се фрлени во 14к розово злато и прикажуваат розова шаховска табла во облик на круша роз�

Примарно Злато Каратно Жолто Злато Рамна НАРАКВИЦА ЗА ИДЕНТИФИКАЦИЈА На Фигаро
Новак

Едноставна, но елегантна, оваа рамна нараквица со синџир фигаро ќе ја осветли вашата гардероба...

Скапоцен Камен Крал 10к Бело Златен Прстен Круг Топаз Моисанит Многу Лесен ИЈК
Новак

Метален Тип : Цврсто 10к Бело Злато Мерења : Централен Камен : 3,5 мм, Мали Камења : 3,5 мм Број На Камен : 1...

Цврст Сребрен Наклон Големина На Работ 9. Свадба Бенд Прстен Удобност-Одговара
Новак

Материјал : Примарна Чистота : 925финиш : Полиранширина на Лента : 6 ммматеријал : Основно : Стерлинг Сребре

Волфрам Карбид Висок лак Со Зелени И Црни Јаглеродни Влакна Инкрустирани Раб Свадба Бенд Прстен За Мажи и Дами
Новак

Овој прстен Е Хипоалергичен и удобно одговара Волфрам Карбид е високо отпорен на гребење материјал кој

14к Двобоен Жолт Златен Приврзок За Нуркач Со Отворен Грб Со Акцентирани Тенкови
Новак

Атрибути : Оригинално 14к Жолто ЗлатоАвгуст Тежина : 3,62 гр.Шарм / Големина На Елементот со Бејл : 24 мм х 38 мм

Примарно Злато Карат Бело Злато Врска Нараквица
Новак

Украсете го вашиот зглоб во елеганција со оваа модерна и елегантна фенси нараквица за врски...

Свадба Бенд Пет Камен Дијамант Прстен Круг Брилијантен сече w Пергола Поставување 0. Кт ТВ 14к Бело Злато
Новак

Глиц Дизајн Дијаманти : сите наши дијаманти се легитимно извори според Сертификацијата На Процесот Ким�

Реал 10ктв Логоарт Западен Кентаки Универзитет Мал Приврзок; За Возрасни и Тинејџери; За Жени и Мажи
Новак

Реал 10ktw Логоарт Западен Кентаки Универзитетот Мал Приврзок Е еден од најпродаваните предмети за Возра�

Бел Природен Дијамантски Моден Прстен во 10к Бело Злато
Новак

Накитот има моќ да биде оваа мала работа што може Да направи Да се чувствувате Уникатно, Ќе ви се допадне