.

.

Накит 10к Жолто Злато Цврст Сатен И Дијамантски Шарм Приврзок

Накит 10к Жолто Злато Цврст Сатен И Дијамантски Шарм Приврзок

DEN 2.67
Достапност

Опис на производот Материјал : Примарна Чистота : 10кматеријал : Примарен : Златен Материјал : Примарна Боја : ГАРАНТИРАНО Жолто 10к Злато, Автентицирано со Печат од 10к. Бесплатна Стандардна Испорака во САД. Направено со БРИЛИЈАНТНА Изработка. Кавга Слободен Враќа. Предметите се помали од она што се појавува на фотографијата. Фотографијата е зголемена за да покаже детали.

R

Комплементите на стоката