.

.

Бел Природен Дијамант Го Сакам Срцевиот Прстен Во Кафезот У Орбита во 10к Розово Злато

Бел Природен Дијамант Го Сакам Срцевиот Прстен Во Кафезот У Орбита во 10к Розово Злато

DEN 11199.84
Достапност

Накитот има моќ да биде оваа мала работа што може Да направи Да се чувствувате Уникатно, Ќе го сакате Овој Прекрасен Бел Природен Дијамант Го Сакам Срцевиот Прстен Во Кафезот У Орбита во 10к Розово Злато Едноставно убаво! Прави одличен подарок за Секој Божиќ, забава, свадба, дипломирање, Ден На Мајките, Годишнина, Свршувачка, Свадба, Роденден, Празник, Ветување, Вљубените или Специјална Пригода! Прекрасна ангажман свадба прстен карактеристики прекрасен бендови се симбол на Љубовта Е Големини На Располагање : 4, 4.5, 5, 5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5 с Големини На Располагање : 7, 7.5, 8, 8.5,9, 9.5, 10, 10.5, 11, 11.5, 12, 12.5, 13, 13.5, 14. (Забелешка : Поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Ние гарантираме дека стилот е ист како) Изработено - Во Висококвалитетно 10к Розово Злато кое обезбедува исклучителен сјај и крајна заштита. Камен : Бел Природен Дијамант (Не Се Третира) Со Јасност I2-I3. Форма На Камен : Тркалезна Форма. Поставување Камен : Огради. Метод На Создавање Камен : Природен.

R

Комплементите на стоката