.

.

1. Карат Круша И Тркалезна Форма Бел Природен Дијамантски Пасијанс Веренички Прстен во 14к Цврсто Бело Злато Големина На Прстен-6,5

1. Карат Круша И Тркалезна Форма Бел Природен Дијамантски Пасијанс Веренички Прстен во 14к Цврсто Бело Злато Големина На Прстен-6,5

DEN 3.00
Достапност

Накитот има моќ да биде оваа мала работа што може Да направи Да се чувствувате Уникатно, Вие?повторно ќе го сакам Овој Прекрасен 1,7 Каратен (Ctw) Круша И Тркалезна Форма Бел Природен Дијамантски Пасијанс Веренички Прстен во 14k Цврста Големина На Прстен Од Бело Злато-6,5 . Апсолутно одличен подарок за да ја изразите вашата љубов кон вашата мајка, пријателка, свршеница, сопруга, валентин,семејство или само пријател итн. Одлични подароци На Денот На Мајката, свадбата, денот на Годишнината, Денот на Вљубените или Божиќ Додава Допир На Убавина Инспирирана Од Природата На Вашиот Изглед Свршеничкиот Прстен За Пасијанс Со Рамка Од Круша во 14к Цврсто Бело Злато Прави Извонреден Додаток На Вашата Колекција Со Круша Од 1,70 Карати (Ctw) И Бел Природен Дијамант Со Тркалезна Форма. Круша И Тркалезна Форма Бел Природен Дијамант Со Јасност На I2-I3 Со Тип На Поставување На Наклон Вкупна Тежина На Карат : 1,70 Карат (Ctw). Ние правиме сопствени димензии (Половина големина, исто така,) според вашите потреби. Ако Големината На Прстенот не се споменува во списокот, Ве Молиме Испратете Ни Е-Пошта со вашата големина откако ќе ја поставите нарачката. Изразете ги вашите вистински чувства и намери со овој прекрасен веренички прстен! Најдобри свадбени веренички прстени, најдобри прстени За ветување за неа, Убав јубилеен прстен, Прекрасни подароци За Роденден, Матурска, коктел или Секојдневно Носење. Забелешка : Поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Ние гарантираме дека стилот е ист како.

R

Комплементите на стоката