.

.

Фармерки со Софија од Софија Вергара, женски руширани ракави за ракав

Фармерки со Софија од Софија Вергара, женски руширани ракави за ракав

DEN 321.44
Достапност

Поставувањето е лесно. Изгледот е мазен и елегантен со ова тело на софија фармерки - гардероба неопходна со ракави на ракави за симпатична завршница. Исклучиво на. Para nuestra Comunidad de Habla Hispana : ¡Supercombinable! Este Bodi de Sofia фармерки te ofrece un изгледаат деликадо и елегантен. Una Pieza básica para cualquier guardarropa con mangas fruncidas que le dan un un acabado симпатична. Ексклузивен en. Моделот е 5-8-1/2 ”и носи големина S/la Modelo Mide 5’8-1/2” Y Viste Una Talla Pequeña „S“. Опремена/Тале Адестадо. Квадратно деколте; Затворање на двојно дното на дното/ескоте Cuadrado; doble cierre a presión en la parte inferior. Кратки рушени ракави/манга Корта Францида. 94% вискоза; 6% спандекс/94% вискоза; 6% LICRA. Машина за перење/лавар а máquina. Увезено/artículo увоздо. Christе женски кратки каросери за ракав од фармерки од Софија од Софија Вергара. Софија фармерки од Софија Вергара. Има нешто во врска со културната мешавина, сексуалноста и енергијата на овие облеки што ве тера да се чувствувате сигурни - да облечете нешто што апсолутно го сакате.

R

Комплементите на стоката