.

.

Уникатни поволни цени за кратки ракави за кратки ракави на вратот

Уникатни поволни цени за кратки ракави за кратки ракави на вратот

DEN 351.84
Достапност

Овој врв е составен од неколку точки на дизајнирање : v деколте, цврста боја, кошула надолу и манжетни за копчиња. Костуми за многу прилики, како што се канцеларија, работа, бизнис, средба, училиште, интервју и секојдневно носење. Совршено спарено со здолниште или панталони за деловен случај и модерен изглед. Меѓународна големина на мерење (во инчи) градите Girth Girth ширина на рамото Вкупна должина 35 7/8 30 3/8 13 5/8 - 22 1/2s - - 37 3/4 32 1/4 - - 14 1/8 23м - 39 3/4 34 1/4 - - 14 5/8 - 23 1/2 L 42 7/8 37 3/8 15 1/2 - 24 1/8xl 46 1/8 - - 40 1/2 16 1/4 - 24 5/8 Единствени поволни цени за кратки ракави за кратки ракави на вратот на вратот Топ 70% памук, 25% најлон, 5% спандекс. Увезени. Цврста боја. Носење на работа. Пролет лето. Редовно вклопување. Краток ракав. Машинско миење ладно со слични бои.

R

Комплементите на стоката