.

.

Tking Мода Жени Лето Краток Ракав Круг Вратот Печатени Врвови Повик Туника Ботон Кошули Блуза Вино М

Tking Мода Жени Лето Краток Ракав Круг Вратот Печатени Врвови Повик Туника Ботон Кошули Блуза Вино М

DEN 1.33
Достапност

Наша цел е да ви помогнеме да станете мода.Ние се стремиме да ги направиме луѓето што ја носат нашата облека центар на стил и сјај.Ако барате мека, удобна, висококвалитетна облека по прифатлива цена, Модата За Земање Е местото за вас. Материјал : 95% Полиестер,5% Спандекс Бои : Розова,Вино,Сина,Темно Сина,Каки Големина : С,М,Л,ХЛ,ХХЛ Должина На Ракавот : Деколте Со Кратки Ракави : Тркалезна Шема На Вратот : Печатена Дебелина : Тенки Карактеристики : Женски Врвови; Женски Летни Врвови; Кошули За Жени; Стил На Резервоар : Секојдневна Сезона : Пролет; Лето; Есенска Пригода : Плажа, Одмор, Патување, Работа, Одмор, Секојдневно Секојдневно, Канцеларија вклучен пакет : 1 Компјутер Женски Врвови Материјал : Женските Врвови Се Изработени Од Удобен И Мек 95% Полиестер,5% Спандекс Материјал. Опуштените и удобни блузи со добро растегливи ве прават попријатни и пријатни. Карактеристики : жени 2023 лето краток ракав круг вратот печатени врвови повик активни се вклопуваат туника ботон бенд половината кратки кошули блуза. Женските врвови можат да одговараат со високи потпетици, патики или сандали за трендовски изглед. Прилика : оваа облека погодна и за внатрешни и за надворешни работи и за создавање секојдневен стил. Можете да носите на работа, спорт, одмор, забава, одмори, патувања и други прилики.Најдобри Празнични Подароци за Мама, Сопруга, Девојка или Жени Што ги Сакате. Нега На Облека : Редовно Перење. Препорачуваме со ладна вода. Не користете белило. Немојте да се исушите. Забелешка : ние сме посветени на обезбедување квалитет,удобност и вклопување. Ве молиме консултирајте се со табелата со големини пред да ја поставите вашата нарачка за да обезбедите најдобро вклопување.

R

Комплементите на стоката