.

.

Дозвола Жени Плус Големина Блузи Свети Патрик Денот На Екипажот Солидна Маици Повик Партија Женски Блузи Облека Со Шамрок

Дозвола Жени Плус Големина Блузи Свети Патрик Денот На Екипажот Солидна Маици Повик Партија Женски Блузи Облека Со Шамрок

DEN 303.68
Достапност

Постојат модерни кратки ракави. ●Дизајниран За Избрани Вас : оваа туника блузи за жени лабава вклопуваат, повик и екипажот пуловер туника блузи за жени класичен Ден Свети Патрик Печатени лесни и супер меки.It многу мода и ве прават толку убавина. повеќе : ул.Женски Екипаж Свети Патрик Печати Маици Мода Удобно Женски Блузи Блузи Функција : 1. патрикс ден кошули облека кошули жени ул. Содржина на пакетот : 1 Еез Женски блузи_удобно За Носење за Денот на Свети Патрик● : КОШУЛАТА ЗА ДЕНОТ НА СВЕТИ Патрик посветува поголемо внимание на удобноста, така Што Кошулата За Денот На Свети Патрик Е составена од подобрени ткаенини, како што се пријателски за кожата, дише, не иритирачки, лабава и удобна За Носење За Денот на Свети Патрик.

R

Комплементите на стоката